LED svítidlo 15W neutrální bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED svítidlo 15W neutrální bíláSkladem605,00 Kč/ ks500,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| příkon | 15 W |
|---|---|
| počet LED | neuvádí se |
| délka | 860 mm |
| světelný tok | 1 400 lm |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| barva světla | neutrální bílá |
| materiál | hliník (Al) + plast |
| rozměr | 860 × 23 × 37 mm |
| životnost | 25 000 hodin |
| stmívání | neuvádí se |
| úhel vyzařování | 120° |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

