- Úvod
- Svítilny, čidla
- LED svítilna 3 led
LED svítilna 3 led
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED svítilna 3 ledSkladem136,00 Kč/ ks112,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| zdroj světla | 3× LED průměr 5 mm |
|---|---|
| napájení | 2× D (velké mono) |
| dosvit | 44 m |
| použití | home |
| fokus | ne |
| doba svícení | 85 hodin |
| nabíjecí | ne |
| doba nabíjení | nenabíjecí |
| maximální světelný tok LED | až 20 lm |
| maximální světelný tok produktu | neuvádí se |
| materiál | plast + guma |
| voděodolnost dle ANSI FL1 | ne |
| hák | ne |
| magnet | ne |
| LED indikace stavu akumulátoru | neuvádí se |
| LED indikace nabíjení | neuvádí se |
| nárazuvzdornost dle ANSI FL1 | ano |
| ochrana proti přebití | neuvádí se |
| dosvit dle ANSI FL1 | neuvádí se |
| režimy svícení | zapnuto, vypnuto |
| doba svícení dle ANSI FL1 | neuvádí se |
| pulzně šířková modulace (PWM) | ne |
| příslušenství | ne |
| barva | černá, modrá |
| rozměr | 64 × 192 mm |
| baterie součástí balení | ne |
| funkce anti-roll | ne |
| hmotnost | 216 g |
| životnost LED | 30 000 hodin |
| typ čipu | neuvádí se |
| zámek fokusu | neuvádí se |
| typ napájecího konektoru | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

