- Úvod
- Svítilny, čidla
- LED svítilna 3 led
LED svítilna 3 led
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED svítilna 3 ledSkladem72,00 Kč/ ks59,50 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| zdroj světla | 3× LED průměr 5 mm |
|---|---|
| napájení | 3× AAA 1,5 V (součástí balení) |
| dosvit | 15 m |
| použití | home |
| fokus? | ne |
| doba svícení | 100 hodin |
| nabíjecí | ne |
| doba nabíjení | nenabíjecí |
| maximální světelný tok LED | až 12 lm |
| maximální světelný tok produktu | neuvádí se |
| materiál | plast |
| voděodolná | ne |
| hák | ne |
| magnet | ne |
| LED indikace stavu akumulátoru | neuvádí se |
| LED indikace nabíjení | neuvádí se |
| nárazuvzdorná do 1 m | ano |
| ochrana proti přebití | neuvádí se |
| patice (uchycení žárovky) | LED |
| režimy | zapnuto, vypnuto |
| příslušenství | neuvádí se |
| barva | bílá |
| rozměr | 68 × 23 mm |
| prodejní obal | 3 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

