- Úvod
- Svítilny, čidla
- LED svítilna 9 led
LED svítilna 9 led
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED svítilna 9 ledSkladem73,00 Kč/ ks60,33 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| zdroj světla | 9× LED průměr 5 mm |
|---|---|
| napájení | 3× AAA 1,5 V (součástí balení) |
| dosvit | 22 m |
| použití | home |
| fokus ? | ne |
| doba svícení | 30 hodin |
| nabíjecí | ne |
| doba nabíjení | nenabíjecí |
| maximální světelný tok LED | neuvádí se |
| maximální světelný tok produktu | až 50 lm |
| materiál | hliník (Al) |
| voděodolná | ne |
| hák | ne |
| magnet | ne |
| LED indikace stavu akumulátoru | neuvádí se |
| LED indikace nabíjení | neuvádí se |
| nárazuvzdorná do 1 m | ano |
| ochrana proti přebití | neuvádí se |
| patice (uchycení žárovky) | LED |
| režimy | zapnuto, vypnuto |
| příslušenství | ne |
| barva | mix barev |
| rozměr | 26 × 88 mm |
| prodejní obal | 24 ks, display box |
Zboží zařazeno v kategoriích

