- Úvod
- Svítilny, čidla
- LED svítilna COB led
LED svítilna COB led
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED svítilna COB ledSkladem96,00 Kč/ ks79,34 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| zdroj světla | 1 W COB LED |
|---|---|
| napájení | 3× AAA 1,5 V (součástí balení) |
| hák | ne |
| magnet | ne |
| příslušenství | neuvádí se |
| doba svícení | 25 hodin |
| nabíjecí | ne |
| režimy svícení | zapnuto, vypnuto |
| použití | home |
| voděodolnost dle ANSI FL1 | neuvádí se |
| maximální světelný tok | až 100 lm |
| dosvit | 12 m |
| materiál | plast |
| LED indikace stavu akumulátoru | neuvádí se |
| LED indikace nabíjení | neuvádí se |
| nárazuvzdornost dle ANSI FL1 | 1 m |
| ochrana proti přebití | neuvádí se |
| dosvit dle ANSI FL1 | neuvádí se |
| doba svícení dle ANSI FL1 | neuvádí se |
| pulzně šířková modulace (PWM) | ne |
| barva | zelená, růžová, modrá, oranžová |
| rozměr | 29 × 97 mm |
| baterie součástí balení | ano |
| funkce anti-roll | ne |
| hmotnost | 34 g |
| životnost LED | neuvádí se |
| typ čipu | neuvádí se |
| zámek fokusu | neuvádí se |
| typ napájecího konektoru | neuvádí se |
| prodejní obal | 12 ks, display box |
| fokus | ne |
| doba nabíjení | neuvádí se |
| typ baterie | neuvádí se |
Zboží zařazeno v kategoriích

