- Úvod
- Světelné zdroje
- LED trubice S14s 5W
LED trubice S14s 5W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED trubice S14s 5WSkladem405,00 Kč/ ks334,71 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | LQ-S 5W/827 230-240V DuoLINE S14s (30cm) |
| Typ/popis výrobku | LED světelný zdroj |
| Varianta výrobku/model | Lineární |
| Značka/výrobce | NBB |
| Materiál | Plast |
| Nominální životnost (h) | 25000 h |
| Barva | Bílá |
| Typ patice | Ostatní |
| Stmívatelné | Ne |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A+ |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Stupeň krytí dle IEC 60529 (IP) | IP20 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | G |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
Provozní informace
| Integrovaný driver | Ano |
| Okolní teplota pro světelný tok na max. hodn. | 25 °C |
| Nejvyšší přípustná skladovací teplota | 80 °C |
| Provozní poloha | Libovolná |
| Vhodné pro osvětlování v domácnostech | Ano |
| Zamýšlený způsob použití | Všeobecné osvětlování |
| Typ předřadníku | Elektronický |
| Vhodné pro časté spínání | Ano |
| Pracovní teplota okolí | -20/+45 °C |
| Použitelné s čidlem pohybu | Ano |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 25000 h |
| Činitel stárnutí po nom. životnost | 80,0 % |
| Činitel funkční spolehlivosti (LSF) po nom. životnosti | 50,0 % |
| Zahřívací doba do 60% jmen. sv. toku | <0,5 s |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 100000 |
| Míra předčasných poruch | <0,1 % |
| Index zachování barev | 90 % |
| Světelný zdroj je určen pro venkovní a průmyslové využití | Ne |
| Jmenovitá životnost | 25000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 5 kWh/1000h |
| Startovací doba | <0,3 s |
| Činitel funkční spolehlivosti | 50 |
| Ekvivalent žárovky | 28 W |
Energetické údaje
| Účiník λ (PF) | 0,9 |
| Jmenovitá účinnost po 100 h | 99,9 % |
| Měrný výkon | 60,0 lm/W |
| Účiník (DF) | 0,93 |
Zboží zařazeno v kategoriích

