- Úvod
- Světelné zdroje
- LED trubice T8 24W neutrální bílá
LED trubice T8 24W neutrální bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
LED trubice T8 24W neutrální bíláSkladem212,00 Kč/ ks175,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nejdůležitější parametry
| patice (uchycení žárovky) | G13 |
|---|---|
| barva světla | neutrální bílá |
| náhrada za žárovku | neuvádí se |
| světelný tok | 2 640 lm |
| příkon | 24 W |
Ostatní parametry
| technologie | LED |
|---|---|
| stmívatelná | ne |
| tvar | T8 |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| řada | CLASSIC |
| světelná účinnost | 110 lm/W |
| energetická třída | E |
| úhel vyzařování | 260° |
| životnost | 30 000 hodin |
| záruční doba | 3 roky |
| účiník | 0,5 |
| počet spínacích cyklů | 20 000 |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| typ čipů | SMD |
| počet čipů | neuvádí se |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| rozměr | 1 500 × 26 × 26 mm |
| prodejní obal | 25 ks, krabička |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| ovládání hlasovými asistenty | – |
| notifikace do mobilní aplikace | – |
| přenosová frekvence | – |
Zboží zařazeno v kategoriích

