- Úvod
- Svítidla
- Lampičky, montážní lampy
- Lampa dětská se svítilnou
Lampa dětská se svítilnou
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Lampa dětská se svítilnouSkladem229,00 Kč/ ks189,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| zdroj světla | 1× 0,2 W LED SMD Nichia |
|---|---|
| napájení | 3× AAA 1,5 V (mikrotužka) |
| dosvit | 22 m |
| použití | DĚTSKÁ LAMPA SE SVÍTILNOU - KRTEČEK |
| fokus? | ne |
| doba svícení | 90 hodin |
| nabíjecí | ne |
| doba nabíjení | neuvádí se |
| maximální světelný tok LED | neuvádí se |
| maximální světelný tok produktu | 35 lm svítilna/7 lm dětská lampa |
| materiál | ABS plast |
| voděodolná | neuvádí se |
| hák | ne |
| magnet | ne |
| LED indikace stavu akumulátoru | neuvádí se |
| LED indikace nabíjení | neuvádí se |
| nárazuvzdorná do 1 m | ano |
| ochrana proti přebití | neuvádí se |
| patice (uchycení žárovky) | LED |
| režimy | zapnuto, vypnuto |
| příslušenství | fotoluminiscenční vypínač |
| barva | bílá s potiskem krtečka |
| rozměr | 108 × 148 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích

