Lampička LED HT6105 bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Lampička LED HT6105 bíláSkladem508,00 Kč/ ks419,83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| příkon ? | 6 W |
|---|---|
| intenzita osvětlení ? | 320 lm |
| barva | bílá |
| stmívání | ne |
| materiál | plast + kov |
| délka přívodního kabelu | 2 m |
| barva světla ? | denní bílá |
| napájecí zdroj | 12V/360 mA |
| napájecí zdroj součástí balení | ano |
| počet LED | COB chip |
| teplota chromatičnosti ? | 5000 K |
| rozměr | 120 × 210 × 325 |
| čip LED | epistar COB chip |
| energetická třída | A |
| typ napájení | síť |
| integrovaná nabíjecí baterie | ne |
| USB port | ne |
| činitel stárnutí | 75 % |
| index podání barev (CRI) | Ra > 80 |
| napětí | 100 V - 240 V |
| obsah rtuti | < 0 mg |
| počet spínacích cyklů | 75 000 |
| rychlost náběhu na 100 % | 0 s |
| účiník | 0,6 |
| životnost | 30 000 hodin |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích

