- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Maska do datové zásuvky
Maska do datové zásuvky
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Maska do datové zásuvkySkladem40,00 Kč/ ks33,06 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Maska nosná s 2 otvory
pro 2 komunikační zásuvky Modular Jack RJ
s otvory dle ČSN EN 60 603-7
Do masky lze zabudovat též jiné zásuvky, např.: R302537 (optická spojka SCRJ – fa Reichle &
| Barva: | Černé |
| Délka: | 58,8 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Ostatní |
| Sestavení | Ovládací prvek |
| Typ povrchu | Není relevantní |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
| Šířka: | 46,3 mm |
| Hmotnost: | 6 g |
| Výška: | 11,8 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

