- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Maska dvojitá do datové zásuvky
Maska dvojitá do datové zásuvky
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Maska dvojitá do datové zásuvkySkladem38,00 Kč/ ks31,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Maska nosná uzavřená
Varianta: uzavřená| Barva: | Černá |
| Délka: | 58,8 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Ostatní |
| Sestavení | Ovládací prvek |
| Typ povrchu | Není relevantní |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
| Šířka: | 46,3 mm |
| Hmotnost: | 5 g |
| Výška: | 11,8 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

