- Úvod
- Budíky, meteo, tepl, sluchátka
- Meteostanice E0117
Meteostanice E0117
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Meteostanice E0117Skladem250,00 Kč/ ks206,61 Kč bez DPH
Popis zboží
| předpověď počasí ? Předpověď počasí: Stanice je schopna rozpoznat změny atmosférického tlaku. Na základě shromážděných údajů dokáže předpovídat počasí na příštích 12 až 24 hodin pomocí ikon na displeji. | ano |
|---|---|
| bezdrátové čidlo | ne |
| dosah čidla | ne |
| možné další čidlo | ne |
| drátová sonda k čidlu ? Drátová sonda: měří venkovní teplotu (neměří vlhkost!) | 1,7 m |
| hodiny ? Hodiny řízené rádiovým signálem: | ano, quartz |
| 12/24 formát času | ano |
| časová pásma | ne |
| datum | ano |
| budík | ano |
| opakované buzení | ano |
| vnitřní teplota | -9 °C až +70 °C, rozlišení 0,1 °C |
| vnitřní vlhkost | 20 % až 90 % RV, rozlišení 1 % |
| venkovní teplota | -50 °C až +90 °C, rozlišení 1 °C |
| venkovní vlhkost | ne |
| min a max teplota | ano |
| teplotní výstraha ? Teplotní výstraha: možnost nastavení určité hodnoty teploty nebo vlhkosti. Při dosažení této hodnoty zazní zvukový signál. | ano |
| trend teploty ? Trend teploty: zobrazuje se pomocí šipky, 3 možnosti. | ne |
| trend tlaku ? Trend tlaku: zobrazuje se pomocí šipky, 3 možnosti. | ne |
| barometr ? Barometr: měření atmosférického tlaku (tlaku vzduchu) k určování počasí (při vyšším tlaku bývá obvykle jasno, při nízkém tlaku lze očekávat změnu jasného počasí na deštivé). | ne |
| fáze měsíce | ne |
| přenosová frekvence | ne |
| korekce nadmořské výšky ? Korekce nadmořské výšky: některé meteostanice umožňují nastavit v metrech svoji nadmořskou výšku. Výsledkem je větší přesnost zobrazení aktuální hodnoty tlaku. | ne |
| LED podsvícení displeje | ne |
| elektronické plošné podsvícení | ne |
| barevný displej (black mask) podsvícený | ne |
| kalendář | ano |
| napájení stanice | 2× LR1130 (součástí balení) |
| síťový adaptér | ne |
| napájení čidla | ne |
| velikost displeje (v × š) | 79 × 45 mm |
| rozměr hlavní jednotky (v × š × hl) | 109 × 70 × 16 mm |
| rozměr čidla (v × š × hl) | ne |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| možnost nastavení jednotky teploty | °C/°F |
| možnost pověšení na zeď | ne |

