- Úvod
- Zkoušečky, multimetry
- Multimetr FK8250
Multimetr FK8250
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Multimetr FK8250Skladem219,00 Kč/ ks180,99 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
PARAMETRY A SPECIFIKACE
| Napájecí napětí | 9 V (6F22) |
| Rozměry | 105 x 60 x 27 mm |
| Hmotnost | 140 g |
| V souladu s | CE |
| Obsah balení | měřicí kabely, holster, baterie |
| DC napětí | 200 m / 2 / 20 / 200 / 600 V |
| AC napětí | 200 / 600 V |
| DC proud | 2 m / 20 m / 200 m / 10 A |
| Odpor | 200 / 2 k / 20 k / 200 k / 2 MOhm |
| Test průchodnosti | Ano |
| Test tranzistoru | Ano |
| Test diody | Ano |
| Funkce | generátor signálu |
| Kategorie přepětí | CAT II 600 V |
Zboží zařazeno v kategoriích

