- Úvod
- Zkoušečky, multimetry
- Multimetr M92A
Multimetr M92A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Multimetr M92ASkladem629,00 Kč/ ks519,83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| volba rozsahu | manuální |
|---|---|
| AC napětí | 2 V–750 V |
| AC proud | 2 mA–20 A |
| DC napětí | 200 mV–1 000 V |
| DC proud | 200 µA–20 A |
| elektrický odpor | 200 Ohm–20 MOhm |
| spojitost obvodů | ano |
| test diod | ano |
| test tranzistorů | ano |
| bezkontaktní detekce AC napětí | ne |
| kontaktní detekce AC napětí | ne |
| test baterií | ne |
| měření teploty | ne |
| záznam max. hodnoty | ne |
| záznam naměřené hodnoty | ne |
| automatické vypnutí | ne |
| zobrazení displeje | 3,5 digit |
| indikace slabé baterie | ano |
| podsvícení displeje | ne |
| rozměr | 32 × 85 × 165 mm |
| klešťový multimetr | ne |
| napájení | 1× 9 V (součástí balení) |
| součást dodávky | baterie, návod, měřicí hroty |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

