- Úvod
- Zkoušečky, multimetry
- Multimetr klešťový DMM266
Multimetr klešťový DMM266
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Multimetr klešťový DMM266Skladem299,00 Kč/ ks247,11 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Napájecí napětí | 9 V (6F22) |
| Rozměry | 237 x 88 x 37 mm |
| Hmotnost | 310 g |
| V souladu s | CE, EN61010-1 |
| Obsah balení | měřicí kabely, baterie |
| DC napětí | 600 V |
| AC napětí | 600 V |
| AC proud | 200 / 1000 A |
| Odpor | 200 / 20 k / 200 k / 2 MOhm |
| Test průchodnosti | Ano |
| Test diody | Ne |
| Funkce | DATA HOLD |
| Kategorie přepětí | CAT II 600 V |
| Rozevření kleští | 50 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

