- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Nabíjecí baterie GP NiMH 1000mAh AAA
Nabíjecí baterie GP NiMH 1000mAh AAA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Nabíjecí baterie GP NiMH 1000mAh AAASkladem81,00 Kč/ ks66,94 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ano |
|---|---|
| chemické složení ? | NiMH |
| napětí | 1,2 V |
| kategorie/řada | ReCyko+ |
| minimální kapacita ? | 950 mAh |
| počet nabíjecích cyklů ? | více než 300 |
| typové označení ? | HR03 (mikrotužka, AAA) |
| rozměr | 10,5 × 44,5 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 2 ks, plastová krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

