- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Nabíjecí baterie GP NiMH 200mAh 9V
Nabíjecí baterie GP NiMH 200mAh 9V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Nabíjecí baterie GP NiMH 200mAh 9VSkladem240,00 Kč/ ks198,35 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ano |
|---|---|
| chemické složení | NiMH |
| napětí | 8,4 V |
| kategorie/řada | ReCyko+ |
| minimální kapacita | 200 mAh |
| počet nabíjecích cyklů | více než 500 |
| typové označení | 6F22 9 V (1604) |
| rozměr | 26,5 × 15,7 × 48,5 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 1 ks, plastová krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

