- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Nabíjecí baterie GP NiMH 3000mAh R14 (C)
Nabíjecí baterie GP NiMH 3000mAh R14 (C)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Nabíjecí baterie GP NiMH 3000mAh R14 (C)Skladem153,00 Kč/ ks126,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ano |
|---|---|
| chemické složení | NiMH |
| napětí | 1,2 V |
| kategorie/řada | ReCyko+ |
| minimální kapacita | 3 000 mAh |
| počet nabíjecích cyklů | více než 1 000 |
| typové označení | HR14 (malé mono, C) |
| rozměr | 26,2 × 50,0 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 2 ks, plastová krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

