- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Nabíjecí baterie GP NiMH 5700mAh R20 (D)
Nabíjecí baterie GP NiMH 5700mAh R20 (D)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Nabíjecí baterie GP NiMH 5700mAh R20 (D)Skladem277,00 Kč/ ks228,93 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ano |
|---|---|
| chemické složení ? | NiMH |
| napětí | 1,2 V |
| kategorie/řada | ReCyko+ |
| minimální kapacita ? | 5 700 mAh |
| počet nabíjecích cyklů ? | více jak 1 000 |
| typové označení ? | HR20 (velké mono, D) |
| rozměr | 34,2 × 61,5 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 2 ks, plastová krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

