- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Nabíjecí baterie GP NiMH 650mAh AAA
Nabíjecí baterie GP NiMH 650mAh AAA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Nabíjecí baterie GP NiMH 650mAh AAASkladem57,00 Kč/ ks47,11 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nejdůležitější parametry
| velikost baterie | AAA |
|---|---|
| chemické složení | NiMH |
| kategorie/řada | ReCyko |
| možnost nabíjení | ano |
Ostatní parametry
| kapacita | 650 mAh |
|---|---|
| napětí | 1,2 V |
| typ | HR03 (mikrotužka, AAA) |
| provozní teplota | -20 °C až +50 °C |
| počet nabíjecích cyklů | více než 1 000 |
| hmotnost | 12 g |
| max. skladovatelnost | neuvádí se |
| značka | GP |
| rozměr | 10,5 × 44,5 mm |
| prodejní obal | 2 ks, papírová krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

