Ovladač pro LED pásky 12/24V 3x4A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Ovladač pro LED pásky 12/24V 3x4ASkladem499,00 Kč/ ks412,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POPIS PRODUKTU
Stmívač pro jednobarevné LED pásky s možností stmívání pomocí dálkového ovladače.
Technické parametry:
Technické parametry:
- Zatížitelnost (W): 144W/12V, 288W/24V
- Pro: jednobarevné LED pásky
- Počet barev: 1
- Stmívání: ano
- Max. proud: 3x4A
- Krytí: IP20
- Pracovní teplota: - 5 °C až + 50 °C
- Napájecí napětí: 12/24 V DC
- Dosah DO: RF 10 m
- Vlastnosti DO: Individuální kód
PARAMETRY A SPECIFIKACE
| Zatížitelnost (W) | 144W/12V, 288W/24V |
| Určeno pro | 1-barevné LED pásky |
| Počet barev | 1 |
| Počet efektů | 2 |
| Stmívání | ano |
| Max. proud | 3x4A |
| Krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | - 5 °C až + 50 °C |
| Napájecí napětí | 12/24 V DC |
| Dosah DO | RF 10 m |
| Vlastnosti DO | Individuální kód |
| Rozměry | 85 x 45 x 25 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

