- Úvod
- Instalační materiál
- Páska PVC 15mm/10m žlutá
Páska PVC 15mm/10m žlutá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Páska PVC 15mm/10m žlutáSkladem10,00 Kč/ ks8,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| typ pásky | PVC |
|---|---|
| šířka pásky | 15 mm |
| délka návinu | 10 m |
| tloušťka pásky | 0,13 mm |
| barva | žlutá |
| potisk | bez potisku |
| elektrická pevnost minimálně | 40 kV/mm |
| prodloužení minimálně | 125 % |
| elektrická pevnost po vlhku minimálně | 35 kV/mm |
| splňuje směrnici ROHS | neuvádí se |
| splňuje směrnici REACH | neuvádí se |
| rozsah pracovních teplot | -25–90 °C |
| materiál lepidla | kaučuk |
| integrovaná textilní síťka | ne |
| pevnost v tahu | 150 N/10 mm |
| odolné UV | ano |
| přilnavost k oceli minimálně | 1,8 N/10 mm |
| předpokládané použití | izolace kabelů |
| přilnavost k podkladu | 1,5 N/10 mm |
| vodotěsný spoj | ano |
| doporučená skladovací teplota | 10–45 °C |
| vyhovuje normě | ČSN EN 60454-3-1-2/F-PVC/60 |
| zkouška plamenem | <1 sec |
| samozhášivé | ne |
| vytváří tlakotěsný spoj | ne |
| rozměr | 60 × 15 mm |
| prodejní obal | 10 ks, fólie |
Zboží zařazeno v kategoriích

