- Úvod
- Instalační materiál
- Páska PVC 19mm/20m bílá
Páska PVC 19mm/20m bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Páska PVC 19mm/20m bíláSkladem24,00 Kč/ ks19,83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| materiál | PVC |
|---|---|
| šířka pásky | 19 mm |
| délka návinu | 20 m |
| tloušťka pásky | 0,13 mm |
| barva | bílá |
| potisk | bez potisku |
| elektrická pevnost minimálně | 40 kV/mm |
| prodloužení minimálně | 125 |
| elektrická pevnost po vlhku minimálně | 35 kV/mm |
| splňuje směrnici ROHS | ano |
| splňuje směrnici REACH | ano |
| materiál lepidla | kaučuk |
| rozsah pracovních teplot | 5–90 °C |
| integrovaná textilní síťka | ne |
| pevnost v tahu | 150 N/10 mm |
| odolné UV | ano |
| prodejní obal | 10 ks, fólie |
| předpokládané použití | izolace kabelů |
| přilnavost k oceli minimálně | 1,8 N/10 mm |
| rozměr | 70 × 70 × 19 mm |
| přilnavost k podkladu | 1,5 N/10 mm |
| vodotěsný spoj | ano |
| doporučená skladovací teplota | 10–90 °C |
| vyhovuje normě | ČSN EN 60454-3-1-2/F-PVC/60 |
| zkouška plamenem | <1 sec |
Zboží zařazeno v kategoriích

