- Úvod
- Instalační materiál
- Páska textilní 19mm/10m
Páska textilní 19mm/10m
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Páska textilní 19mm/10mSkladem26,00 Kč/ ks21,49 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| typ pásky | asfaltová textilní páska |
|---|---|
| šířka pásky | 19 mm |
| délka návinu | 10 m |
| tloušťka pásky | 0,396 mm |
| barva | černá |
| potisk | bez potisku |
| elektrická pevnost minimálně | 1 kV/mm |
| prodloužení minimálně | neuvádí se |
| elektrická pevnost po vlhku minimálně | neuvádí se |
| splňuje směrnici ROHS | neuvádí se |
| splňuje směrnici REACH | neuvádí se |
| rozsah pracovních teplot | 5–40 °C |
| materiál lepidla | asfalt |
| integrovaná textilní síťka | ano |
| pevnost v tahu | neuvádí se |
| odolné UV | ano |
| přilnavost k oceli minimálně | neuvádí se |
| předpokládané použití | neuvádí se |
| přilnavost k podkladu | neuvádí se |
| vodotěsný spoj | ne |
| doporučená skladovací teplota | -5 °C až +40 °C |
| vyhovuje normě | neuvádí se |
| zkouška plamenem | neuvádí se |
| samozhášivé | ne |
| vytváří tlakotěsný spoj | ne |
| rozměr | 70 × 17 mm |
| prodejní obal | 1 ks, PVC závěs |
Zboží zařazeno v kategoriích

