- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Pětirámeček TANGO vodorovný bílý
Pětirámeček TANGO vodorovný bílý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Pětirámeček TANGO vodorovný bílýSkladem139,00 Kč/ ks114,88 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček 3901A-B50 BH pro elektroinstalační přístroje, pětinásobný vodorovný
- Pro vodorovnou montáž
Design: Tango
Varianta: bílá
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 365 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 5 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 5 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 365 mm |
| Hmotnost: | 66,6 g |
| Výška: | 81 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

