Pila okružní CSM1039
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Pila okružní CSM1039Skladem2 090,00 Kč/ ks1 727,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická data:
| Příkon | 1200 W / 230 V |
| Otáčky | 5500 /min. |
| Max.prořez při 90° | 65 mm |
| Max.prořez při 45° | 43 mm |
| Nastavení úhlu | 0 - 45 ° |
| Ø kotouče | 185 mm |
| Dodáváno včetně kotouče | Ano |
| Laser | Ne |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 4.4 kg |
| Čistá váha | 3.8 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

