- Úvod
- Instalační materiál
- Předřadník 2x36W
Předřadník 2x36W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Předřadník 2x36WSkladem530,00 Kč/ ks438,02 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | HELVAR EL2x36 ngn |
| Specifikace výrobce | EL2x36ngn |
| Typ/popis výrobku | Elektronický předřadník T8 |
| Varianta výrobku/model | Nestmívatelný/Non dimmable |
| Značka/výrobce | HELVAR |
| Typ zdroje | T8 linear |
| Stupeň krytí (IP) | IP00 |
| Stmívatelné | Ne |
| Nominální napětí (V) | 220-240 V |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
Provozní informace
| Typ startu | Instant |
| Výstupní frekvence předřadníku | >40 kHz kHz |
| Maximální délka vodičů mezi výbojkou a předřadníkem | 1,5 m mm |
| Pracovní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Pracovní teplota pouzdra předřadníku -Tc max. | 75 °C °C |
| Nejvyšší přípustná skladovací teplota | -40…+80 °C °C |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Ochrana předřadníku proti poškození při selhání zdroje | Ano |
| Ochrana předřadníku proti přepětí | Ano |
| Typ chlazení | Vzduchem/Air |
| Provozní poloha | Universal |
| T.H.D. | <10% % |
| Typ předřadníku | Elektronický/Electronic |
| Pracovní teplota okolí | -20…+50 °C |
EuP parametry
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | >50.000 |
| Míra předčasných poruch | <1% % |
| Startovací doba | <1,0 s s |
Energetické údaje
| Index energetické účinnosti EEI | A2 |
| Účiník λ (PF) | 0,98 |
Zboží zařazeno v kategoriích

