- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Rámeček TANGO béžový
Rámeček TANGO béžový
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Rámeček TANGO béžovýSkladem36,00 Kč/ ks29,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango, jednonásobný
Design: Tango
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Barva: béžová
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 19,338 g |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 1 |
| Počet: | 1 |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Šířka: | 81 mm |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 81 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

