- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Rámečky TANGO
- Rámeček TANGO bílý
Rámeček TANGO bílý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Rámeček TANGO bílýSkladem32,00 Kč/ ks26,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček 3901A-B10 BH pro elektroinstalační přístroje, jednonásobný
Design: Tango
Varianta: bílá
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 81 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 1 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 18,938 g |
| Výška: | 81 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

