- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Rámeček TANGO šedý
Rámeček TANGO šedý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Rámeček TANGO šedýSkladem37,00 Kč/ ks30,58 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ámeček Tango, jednonásobný
Design: Tango
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Barva: šedá
| Barva: | Šedé |
| Délka: | 81 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 1 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 18,938 g |
| Výška: | 81 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

