- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Rámeček TANGO slonová kost
Rámeček TANGO slonová kost
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Rámeček TANGO slonová kostSkladem37,00 Kč/ ks30,58 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango, jednonásobný
Design: Tango
Barva: slonová kost
| Barva: | slonová kost |
| Délka: | 81 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 1 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 18,85 g |
| Výška: | 81 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

