- Úvod
- Elektrospotřebiče
- Robot kuchyňský SENCOR STM6350WH
Robot kuchyňský SENCOR STM6350WH
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Robot kuchyňský SENCOR STM6350WHSkladem6 079,00 Kč/ ks5 023,97 Kč bez DPH
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou
Robustní celokovové tělo s kovovými převody
3-výstupová konstrukce
Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky
Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni
Funkce pulse
LED osvětlení mixovací nádoby
4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí
Transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování
Plastové skladovací víko nerezové nádoby
Planetární systém hnětení, míchání a šlehání
- zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy
- nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky
- umožňuje zpracování 100% obsahu mísy garantuje dokonalé promíchání ingrediencí
Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu
Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene
1,5 l skleněný mixer
Masomlýnek na hrubé a jemné mletí
3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta
- hnětací hák, míchací metla ve tvaru písmene A, šlehací balónová metla
Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta
Nástavec na přípravu klobás
Tvořítko na cukroví
Šlehání až 8 vaječných bílků
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Příkon | 1 000 W |
| Objem nádoby | 4,5 l |
| Kapacita mísy(těsta): | 2,7 kg |
| Materiál nádoby | NEREZ |
| Hnětení | Ano |
| Šlehání | Ano |
| Sekání / krájení | Ne |
| Strouhání | Ne |
| Masomlýnek | Ano |
| Odšťavňovač | Ne |
| Mixér | Ano |
| Lis na citrusy | Ne |
| Displej | Ne |
| Počet rychlostí | 8 |
| Regulace rychlosti | Ano |
| Pulsní spínač | Ano |
| Úložný prostor | Ne |
| Hlučnost | 85 dB |
| Výška | 32,3 cm |
| Šířka | 24,5 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Barva | BÍLÁ |
| Hmotnost | 9,6 kg |

