- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Spínač časový CS3-1
Spínač časový CS3-1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Spínač časový CS3-1Skladem282,00 Kč/ ks233,06 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Spínač pod vypínač CS3-1 je určen pro spínání ventilátorů.
Vlastnosti CS3-1 :
je určen ke zpož-děnému zapnutí a vypnutí indukční (ventilátory, stykače, relé) i ohmické (žárovky) zátěže. K zapnutí zátěže dojde okamžitě po vypnutí světla.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Odporová zátěž | 10 - 350 W |
| Induktivní zátěž | 10 - 350 VA |
| Spínací prvek | triak |
| Nastavitelný čas | 1 s - 90 min. |
| Počet dekád | 4 |
| Pracovní teplota | 0°C až +35°C |
| Rozměry (š.v.h.) | 46 x 36 x 12 mm |
Časové spínače CS3-X najdou uplatnění tam,kde je potřeba časově ovládat menší výkony v širokém časovém rozsahu 1sec–90min, a kde je vhodné umístit časovací obvod co nejblíže řízenému spotřebiči. Pomocí moderní technologie je dosaženo širokého spektra nastavitelných časů s vysokou stálostí nastavení a různých zapojení u jednoho typu.
Zboží zařazeno v kategoriích

