- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Stojek žaluziového spínače
Stojek žaluziového spínače
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Stojek žaluziového spínačeSkladem265,00 Kč/ ks219,01 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Přístroj spínače žaluziového jednopólového s bezšroubovými svorkami.
10 A, 250 V AC
Upevnění šrouby
Řazení : 1/0 + 1/0 s blokováním
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 73,8 mm |
| Dimenzovaný proud | 10:00 dop. |
| Druh upevnění | Upevnění se šroubem |
| Hmotnost: | 50,7 g |
| Materiál: | Kov |
| Počet pólů | 2pólové |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení | Spínač s mechanickým blokováním, 2pólový |
| Sestavení | Základní prvek |
| Šířka: | 73,8 mm |
| Typ povrchu | Není relevantní |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 27,3 mm |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
Zboží zařazeno v kategoriích

