- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Strojek spínače TANGO č.5
Strojek spínače TANGO č.5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Strojek spínače TANGO č.5Skladem175,00 Kč/ ks144,63 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Přístroj přepínače střídavého s bezšroubovými svorkami.
10 AX, 250 V AC
Upevnění šrouby, bezšroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm?)
Spínač osazený orientační doutnavkou nelze použít pro spínání svítidel s elektronickými předřadníky.
Doutnavka není součástí spínače.
Řazení: 5
Přístroj je vhodný pro spínače ABB v designech Tango, Levit, Neo, Neo Tech, Element, Time, Time Arbo, future linear, solo, solo carat, alpha exclusive.
| Výrobce | ABB |
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 73,8 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Dimenzovaný proud | 10 A |
| Druh připojení | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění | Šroubovací upevnění |
| Hmotnost: | 49,06 g |
| Sestavení | Základní prvek |
| Šířka: | 73,8 mm |
| Typ povrchu | Není relevantní |
| Typ zapojení | Spínač č.5 - sériový spínač/lustrový spínač |
| Výška: | 27,3 mm |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
Zboží zařazeno v kategoriích

