- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Tlačítka, kryty
- Strojek tlačítka TANGO
Strojek tlačítka TANGO
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Strojek tlačítka TANGOSkladem148,00 Kč/ ks122,31 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Přístroj spínače kartového se svorkou N s bezšroubovými svorkami.
10 A, 250 V AC
K zapnutí kontaktu dojde vsunutím standardní karty o rozměrech 54 x 86 mm
Upevnění šrouby nebo drápky, bezšroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm?)
Lze použít orientační doutnavku 3916-12221.
Řazení: 1/0, 1/0So, 1/0S
Přístroj je vhodný pro spínače ABB v designech Tango, Neo, Neo Tech, Element, Time, Time Arbo.
| Výrobce | ABB |
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 73,8 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Dimenzovaný proud | 10 A |
| Druh připojení | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění | Šroubovací upevnění |
| Hmotnost: | 48,01 g |
| Počet pólů | 1 |
| Provedení | Samostatné tlačítko |
| Sestavení | Základní prvek |
| Šířka: | 73,8 mm |
| Typ povrchu | Není relevantní |
| Výška: | 73,8 mm |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
Zboží zařazeno v kategoriích

