- Úvod
- Svítilny, čidla
- Svíčka vosková s vůní vanilky LED
Svíčka vosková s vůní vanilky LED
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Svíčka vosková s vůní vanilky LEDSkladem110,00 Kč/ ks90,91 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| zdroj světla | 1× LED průměr 5 mm |
|---|---|
| napájení | 3× AAA 1,5 V (mikrotužka) |
| doba svícení | 100 hodin (při použití GP Ultra Alkaline - GP24AU) |
| použití | dekorativní |
| voděodolná | ano |
| fotosenzor/časovač | ano, časovač, svíčka svítí 5 h, poté se každý den ve stejnou dobu rozsvítí |
| materiál | vosk |
| rozměr | 75 × 100 mm |
| prodejní obal | 6 ks, display box |
Zboží zařazeno v kategoriích

