Svítidlo SIRENA 3x20W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Svítidlo SIRENA 3x20WSkladem255,00 Kč/ ks210,74 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Funkce | Stmívatelné (neobsahuje stmívač); Vypínač na těle svítidla |
|---|---|
Max. příkon zdroje | 20 W |
| Místo | Kuchyň |
| Napětí | 230 V |
Příkon zdroje | 20 W |
| Typ | Podlinkové bodové svítidlo |
| Výrobce | Narva |
| Materiál | kov |
| Výška | 25 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Délka | 770 mm |
| Patice | G4 |
Stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Žárovky součástí balení | ANO (halogen) |
| Počet žárovek | 3 |
Barva | matný chrom |
| Záruční doba | 3 roky ZDARMA |
| Energetická třída | C |

