Svítidlo noční s čidlem
- Kompletní specifikace
Svítidlo noční s čidlemSkladem199,00 Kč/ ks164,46 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nejdůležitější parametry
| napájení | 3× 1,5 V AAA |
|---|---|
| pohybové čidlo | ano |
| zdroj světla | COB LED |
Ostatní parametry
| maximální světelný tok | 120 lm |
|---|---|
| maximální dosvit | 15 m |
| barva světla | studená bílá |
| vypínač | ano |
| automatické zapnutí/vypnutí | ano |
| režim svícení | on/off/auto |
| časová prodleva | 30 sekund +/- 5 sekund |
| fotosenzor | ano |
| max. výstup 1× USB | – |
| max. výstup celkem | – |
| natáčení | 360° |
| ochrana proti přetížení, přepětí a zkratu | – |
| počet USB výstupů | – |
| příkon | – |
| rozměr | 75 × 75 × 80 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích


