Svítidlo nouzové CARLA 30 led 1 hodina
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Typ/popis výrobku | Nouzové svítidlo prachotěsné |
| Varianta výrobku/model | S vlastním zdrojem pro dočasný provoz |
| Značka/výrobce | NBB |
| Materiál | PC/PC |
| Typ zdroje | LED |
| Nominální životnost (h) | 30000 h |
| Typ nouzového provozu | Dočasný |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
| Stupeň krytí (IP) | IP65 |
| Stmívatelné | Ne |
| Čas nouzového provozu | 1 h |
| Napájecí systém | Vlastní baterie |
| Typ nouzového označení | Samolepící piktogram |
| Druh nouzového označení | Pouze jednostranný |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Zapojení | Dočasný provoz |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Stupeň krytí dle IEC 60529 (IP) | IP65 |
| S bezdrátovým spínáním | Ne |
Provozní informace
| Životnost baterie | 1000 cyklů |
| Dobíjecí čas | 24 h |
| Dobíjecí proud | 120 mA |
| Pracovní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Typ baterie | NiCD |
| Kapacita baterie | 350 mAh |
| Světelný zdroj je pevnou součástí svítidla | Ano |
| Stálé připojení na napětí | Ano |
| Pracovní teplota pouzdra předřadníku -Tc max. | 50 °C |
| Nejvyšší přípustná skladovací teplota | 80 °C |
| Provozní poloha | Libovolná |
| Doporučená instalační výška (m) | 2 - 3 m |
| Zamýšlený způsob použití | Nouzové osvětlení |
| Typ předřadníku | Elektronický |
| Pracovní teplota okolí | -5/+40 °C |
Fyzické údaje
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | 350 x 117 x 76 mm |
| Způsob balení | 12 - 1 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 0,818 g |
| Šířka | 117 mm |
| Barva tělesa | Šedá |
| Čistá hmotnost výrobku | 0,716 g |
| Délka | 350 mm |
| Výška/hloubka (mm) | 76 mm |
| Materiál tělesa svítidla | Plast |
| Materiál krytu | Strukturovaný plast |
| Způsob testování funkčnosti | Není dostupný |
| Počet čipů | 30 |
Ostatní informace
| Typ baterie | NiCd |
| Světelný zdroj je součástí dodávky svítidla | Ano |
Bezpečnost
| Třída izolace | Třída I |
| | |
| Třída ochrany před nebezpečným dotykem neživých částí | Ochranným vodičem |
Energetické údaje
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 5,51 W |
| Klidový provozní proud | 0,01 mA |
| Klidový příkon | 1,65 W |
| Celkový příkon svítidla | 5,51 W |
| Provozní napětí (V) | 190 - 250 V |
| Typ napětí | AC |
| Napětí baterie | 4,8 V |
| Příkon světelného zdroje | 5 W |
| Zapojení | Paralelně kompenzační |
| Typ napětí | AC |
| Světelný tok v nouzovém provozu | 142,5 lm |
| Rozlišovací vzdálenost piktogramu | 8 m |
| Nominální proud | 0,060 A |
Způsob montáže nebo použití
| Způsob montáže | Na stěnu/Wall |
| Způsob montáže | Nástěnná |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 30000 h |
| Činitel stárnutí po nom. životnost | 50,0 % |
| Činitel funkční spolehlivosti (LSF) po nom. životnosti | 50,0 % |
| Udržovací činitel svítidla LMF | 1:0 |
| Ekvivalent k zářivce (W) | 8 W |
| Doba náběhu na 90% sv. toku | <1 s |
| Míra předčasných poruch | >2 % |
| Jmenovitá životnost | 30000 h |
Světelné parametry
| Odstín/Barva | Chladná denní |
| Rozsah vlnové délky | 400 - 750 nm |
| Dominantní vlnová délka | 445 nm |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,287 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,299 |
| Barevná teplota CCT | 8900 K |
| Index barevného podání CRI | 75 Ra |
| Barevná teplota CCT | 6000 - 7000 K |
| Efektivní světelný tok | 142,5 lm |
| Barva | Bílá |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
Ekologické údaje
Zboží zařazeno v kategoriích