Svítidlo oirentační se senzorem 3 led
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Svítidlo oirentační se senzorem 3 ledSkladem131,00 Kč/ ks108,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| zdroj světla | 3× LED průměr 5 mm |
|---|---|
| napájení | 230 V~/50 Hz, max. 0,5 W |
| citlivost senzoru pro sepnutí? | < 8 lux |
| vypínač | ne |
| natáčení | ne |
| pohybové čidlo | ne |
| úhel detekčního pole | neuvádí se |
| citlivost senzoru pro vypnutí | > 70 lux |
| časová prodleva | neuvádí se |
| detekční dosah | neuvádí se |
| fotosenzor | ano |
| automatické zapnutí / vypnutí | ano |
| rozměr | 50 × 70 mm |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

