- Úvod
- Termostaty
- Termostat pokojový bezdrátový T15RF
Termostat pokojový bezdrátový T15RF
- Kompletní specifikace
Termostat pokojový bezdrátový T15RFSkladem1 876,00 Kč/ ks1 550,41 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| typ termostatu | bezdrátový |
|---|---|
| typ ovládání | programovatelný elektronický pokojový termostat |
| podsvícený displej | ano |
| druh regulace | vytápěcí a chladící systém |
| počet programů | 6 + 3 uživatelsky nastavitelné |
| typ nastavení teploty | komfortní a úsporná teplota |
| měření teploty | 0 °C až 40 °C, rozlišení 0,2 °C |
| nastavení teploty | 7 °C až 30 °C, po 0,2 °C |
| nastavitelný rozptyl teploty | 0,4 °C, 0,8 °C, 1,4 °C, 1,8 °C |
| ochrana proti zamrznutí | ano |
| funkce ON/OFF | ne |
| funkce Set-back | neuvádí se |
| funkce prázdniny | neuvádí se |
| dosah ve volném prostoru | 70 m |
| pracovní frekvence | 868 MHz |
| spínání | 230 V AC nebo beznapěťové |
| spínaná zátěž | 16 A odporově, 5 A induktivně |
| dětská pojistka | neuvádí se |
| funkce ECO | neuvádí se |
| funkce otevřené okno | neuvádí se |
| hlasitost signalizace | neuvádí se |
| matice | neuvádí se |
| délka kapilárového čidla | neuvádí se |
| možnost propojení s dalšími detektory | neuvádí se |
| barva | bílá |
| paměť poplachů | neuvádí se |
| napájení vysílače | 2× 1,5 V AA (nejsou součástí dodávky) |
| napájení přijímače | 230 V AC |
| rozměr přijímače | 31 × 115 × 92 mm |
| napájení | neuvádí se |
| rozměr | neuvádí se |
| napájení brány | neuvádí se |
| rozměr brány | neuvádí se |
| použití | neuvádí se |
| rozměr vysílače | 23 × 97 × 117 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| součást balení | neuvádí se |
Zboží zařazeno v kategoriích


