- Úvod
- Termostaty
- Termostat příložný
Termostat příložný
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Termostat příložnýSkladem358,00 Kč/ ks295,87 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| typ termostatu | drátový příložný |
|---|---|
| typ ovládání | manuální termostat |
| podsvícený displej | neuvádí se |
| druh regulace | vytápěcí a chladící systém |
| počet programů | neuvádí se |
| typ nastavení teploty | neuvádí se |
| měření teploty | 0 °C až 90 °C |
| nastavení teploty | 0 °C až 90 °C, rozlišení 5 °C |
| nastavitelný rozptyl teploty | neuvádí se |
| ochrana proti zamrznutí | ne |
| funkce Set-back | neuvádí se |
| funkce ON/OFF | ne |
| funkce prázdniny | ne |
| dosah ve volném prostoru | neuvádí se |
| pracovní frekvence | neuvádí se |
| spínání | napěťové 230 V AC, 50 Hz |
| spínaná zátěž | 16 A odporově, 4 A induktivně |
| dětská pojistka | neuvádí se |
| funkce ECO | neuvádí se |
| funkce otevřené okno | neuvádí se |
| hlasitost signalizace | neuvádí se |
| matice | neuvádí se |
| možnost propojení s dalšími detektory | neuvádí se |
| barva | bílá |
| paměť poplachů | neuvádí se |
| napájení vysílače | neuvádí se |
| napájení přijímače | neuvádí se |
| rozměr přijímače | neuvádí se |
| napájení | 230 V, 400 V AC |
| rozměr | 105 × 38 × 54 mm |
| napájení brány | neuvádí se |
| rozměr brány | neuvádí se |
| použití | neuvádí se |
| rozměr vysílače | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| součást balení | neuvádí se |
Zboží zařazeno v kategoriích

