- Úvod
- Termostaty
- Termostat s kapilár.čidlem
Termostat s kapilár.čidlem
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Termostat s kapilár.čidlemSkladem373,00 Kč/ ks308,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| typ termostatu | drátový s kapilárovým čidlem |
|---|---|
| typ ovládání | manuální termostat |
| podsvícený displej | neuvádí se |
| druh regulace | vytápěcí a chladící systém |
| počet programů | neuvádí se |
| typ nastavení teploty | neuvádí se |
| měření teploty | 0 °C až 90 °C |
| nastavení teploty | 0 °C až 90 °C, rozlišení 5 °C |
| nastavitelný rozptyl teploty | neuvádí se |
| ochrana proti zamrznutí | ne |
| funkce ON/OFF | ne |
| funkce Set-back | neuvádí se |
| funkce prázdniny | ne |
| dosah ve volném prostoru | neuvádí se |
| pracovní frekvence | neuvádí se |
| spínání | napěťové 230 V AC, 50 Hz |
| spínaná zátěž | 16 A odporově, 4 A induktivně |
| délka kapilárového čidla | 1 m |
| barva | bílá |
| napájení vysílače | neuvádí se |
| napájení přijímače | neuvádí se |
| rozměr přijímače | neuvádí se |
| napájení | 230 V, 400 V AC |
| rozměr | 38 × 54 × 105 mm |
| napájení brány | neuvádí se |
| rozměr brány | neuvádí se |
| rozměr vysílače | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| součást balení | neuvádí se |
Zboží zařazeno v kategoriích

