Topný článek E14 25W svíčkový čirý
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Typ/popis výrobku | Žárovka/Incadescent lamp |
| Varianta výrobku/model | Svíčková/Candle |
| Značka/výrobce | NBB |
| Typ zdroje | B35 |
| Nominální životnost (h) | 1000 h |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ano |
| Jmenovitý světelný tok (lm) | 170 lm |
| Model | Čirá |
| Typ patice | E14 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Otřesuvzdorné provedení | Ano |
| Kryptonové provedení | Ne |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Provozní napětí zdroje | 230 - 240 V |
Provozní informace
| Provozní poloha | Libovolná |
| Zamýšlený způsob použití | Všeobecné osvětlování |
| Pro osvětlovací řetězy | Ne |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 1000 h |
| Míra předčasných poruch | <2 % |
| Jmenovitá životnost | 1000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 25 kWh/1000h |
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 25 W |
| Jmenovitý příkon (W) | 25,0 W |
| Provozní napětí (V) | 220 - 240 V |
| Typ napětí | AC/DC |
| Příkon světelného zdroje | 25 W |
| Nominální proud | 0,11 A |
Fyzické údaje
| Typ patice/objímky | E14 |
| Rozměry (mm) | Ø35 x 100 mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Čistá hmotnost výrobku | 12 g |
| Celková délka | 100 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Teflonová fólie | Ne |
| Tvar baňky | Standard |
| Pojistky | 1 |
Světelné parametry
| Světelný tok (lm) | 170 lm |
| Index barevného podání CRI | 100 Ra |
| Blikající svíčková doutnavka | Ne |
| Vyzařovací úhel | 330 ° |
Zboží zařazeno v kategoriích