- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Trojrámeček TANGO svitslý slon.kost
Trojrámeček TANGO svitslý slon.kost
- Kompletní specifikace
Trojrámeček TANGO svitslý slon.kostSkladem95,00 Kč/ ks78,51 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango, trojnásobný svislý
pro svislou montážDesign: Tango
Barva: béžová
| Barva: | Perleť/krémové |
| Délka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 43,03 g |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 3 |
| Počet: | 3 |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Šířka: | 81 mm |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 223 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích


