- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Trojrámeček TANGO vodorovný černý
Trojrámeček TANGO vodorovný černý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Trojrámeček TANGO vodorovný černýSkladem100,00 Kč/ ks82,64 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango , trojnásobný vodorovný
pro vodorovnou montáž
Design: Tango
Barva: vřesová červená
| Barva: | Černé |
| Délka: | 223 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 3 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 3 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 223 mm |
| Hmotnost: | 43,03 g |
| Výška: | 81 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

