- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Trojrámeček TANGO vodorovný hnědý
Trojrámeček TANGO vodorovný hnědý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Trojrámeček TANGO vodorovný hnědýSkladem96,00 Kč/ ks79,34 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango, trojnásobný vodorovný
pro vodorovnou montáž
Design: Tango
Barva: hnědá
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 223 mm |
| Hmotnost: | 43,03 g |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 3 |
| Počet: | 3 |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Šířka: | 223 mm |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 81 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

