Trubice T5 28W teplá bílá
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | LT 28W T5-EQ/830 NBB |
| Typ/popis výrobku | Zářivková trubice |
| Varianta výrobku/model | Lineární |
| Značka/výrobce | NORDEON |
| Nominální životnost (h) | 35000 h |
| Barva | Ostatní |
| Typ patice | G5 |
| Stmívatelné | Ano |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A+ |
| Zapalovací pásek | Ne |
| Rychlé zapálení | Ne |
| Provoz bez startéru | Ne |
| Pro nevýbušná svítidla | Ne |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
Provozní informace
| Okolní teplota pro světelný tok na max. hodn. | 35 °C |
| Provozní poloha | Libovolná |
| Zamýšlený způsob použití | Pro všeobecné osvětlování |
| Zamýšlený způsob použití | Všeobecné osvětlení |
| Vhodné pro provoz s elektronickým předřadníkem | Ano |
| Vhodné pro nouzové osvětlení | Ne |
| Vhodné pro nízké teploty | Ne |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 35000 h |
| Činitel stárnutí po nom. životnost | 89,0 % |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 100000 |
| Míra předčasných poruch | <1 % |
| Jmenovitá životnost | 35000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 31 kWh/1000h |
Bezpečnost
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz |
Energetické údaje
| Jmenovitá účinnost po 100 h | 99,99 % |
| Měrný výkon | 103,9 lm/W |
Činitel stárnutí světelného zdroje (LLMF)
| 2.000 h | 97,5 % |
| 4.000 h | 95,4 % |
| 6.000 h | 94,0 % |
| 8.000 h | 93,0 % |
| 12.000 h | 91,5 % |
| 16.000 h | 90,0 % |
| 20.000 h | 89,0 % |
| 24.000 h | 88,2 % |
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 28 W |
| Jmenovitý příkon (W) | 28,0 W |
| Provozní napětí (V) | 166 V |
| Typ napětí | AC |
| Provoz bez externího předřadníku | Ne |
| Příkon světelného zdroje | 28 W |
Fyzické údaje
| Rozměry (mm) | Ø16 x 1149 mm |
| Způsob balení | 25 - 1 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 125 g |
| Čistá hmotnost výrobku | 105 g |
| Teflonová fólie | Ne |
| Průměr (mm) | 16 mm |
| Tvar baňky | Lineární |
| Délka | 1149 mm |
| Interní reflektor | Ne |
| S dvojitým pláštěm | Ne |
Světelné parametry
| Typ spektra | Třípásmové |
| Barevné podání | 1B |
| Odstín/Barva | teplá bílá |
| Dominantní vlnová délka | 612 nm |
| Světelný tok (lm) | 2900 lm |
| Barevná teplota CCT | 3000 K |
| Index barevného podání CRI | 84 Ra |
| Plné spektrum | Ne |
| Kód barvy | 830 |
| Odstín slovně dle EN12464-1 | Warm <3300 K |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,435 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,411 |
Ekologické údaje
Činitel funkční spolehlivosti (LSF)
| 2.000 h | 99,8 % |
| 4.000 h | 99,6 % |
| 6.000 h | 99,3 % |
| 8.000 h | 99,1 % |
| 12.000 h | 98,7 % |
| 16.000 h | 95,0 % |
| 20.000 h | 79,5 % |
| 24.000 h | 50,0 % |
Zboží zařazeno v kategoriích