- Úvod
- Světelné zdroje
- Trubice halogenové
- Trubice halogenová 1000W 192mm
Trubice halogenová 1000W 192mm
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Trubice halogenová 1000W 192mmSkladem147,00 Kč/ ks121,49 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | 192 - 1000 |
| Typ/popis výrobku | Halogenová žárovka/Halogen lamps |
| Varianta výrobku/model | Standard |
| Značka/výrobce | NBB |
| Nominální životnost (h) | 2000 h |
| Model | Čirá |
| Typ patice | R7s |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | C |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Provozní napětí zdroje | 230 - 240 V |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ano |
Provozní informace
| Stmívatelný rozsah | 0 - 100 % |
| Maximální teplota baňky | 900 °C |
| Maximální teplota patice | 360 °C |
| Provozní poloha | Libovolná |
| Vhodné pro osvětlování v domácnostech | Ne |
| Zamýšlený způsob použití | Všeobecné osvětlování/General lighting |
Fyzické údaje
| Rozměry (mm) | Ø11 x 189 mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Čistá hmotnost výrobku | 8 g |
| Celková délka | 189 mm |
| Průměr | 11 mm |
| Tvar baňky | Válcová s oboustrannou paticí |
| Tvar vlákna | Coil Coiled |
| Točená baňka | Ne |
| Počet podpěr vlákna | 2 |
Světelné parametry
| Barevné podání | 1A |
| Dominantní vlnová délka | 758 nm |
| Světelný tok (lm) | 22000 lm |
| Barevná teplota CCT | 3500 K |
| Index barevného podání CRI | 100 Ra |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,414 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,412 |
Energetické údaje
| Účiník λ (PF) | 1,00 |
| Jmenovitá účinnost po 100 h | 99,99 % |
| Měrný výkon | 22,00 lm/W |
Zboží zařazeno v kategoriích

